Privātuma politika

Kas mēs esam?

Šo mājas lapu pieder un uztur Sabiedrība ar ierobežotu atbildību EVENTS&SPORTS, juridiskā adrese: Rīga, Čiekurkalna 4. šķērslīnija 8 – 38, Latvija, reģistrācijas Nr.: 40203186998, PVN reģistrācijas Nr.: LV40203186998 (“EVENTS&SPORTS”)

Mēs vācam un apstrādājam datus, lai uzzinātu par lietotāju pieredzi mūsu mājas lapā [sieviesuralijs.eu] un saprastu, kādi dati ir svarīgi jums. Tas palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti, mājas lapas funkcionalitāti un piedāvāt jums interesējošas tēmas sociālajos tīklos.

Kā tiks vākti un uzglabāti dati?

Dati par jūsu datoru par jūsu apmeklējumiem un vietnes lietošanu (ieskaitot jūsu IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, pārlūkprogrammas tipu un versiju, operētājsistēmu, apmeklējuma laiku, lapu skatījumus un vietnes navigāciju), lai savāktu un uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi.

Sīkdatnes

Veiktspējas, tehniskās, funkcionalitātes un analītiskās sīkdatnes – izmanto, lai glabātu, savāktu un analizētu informāciju par jūsu pieredzi mūsu mājas lapā (ieskaitot apskatītās lapas, pavadīto laiku, siltuma kartes, funkcionalitāti, drošību utt.) (Google Analytics, Hotjar utt.).

Mērķa sīkdatnes (trešo pušu sīkdatnes) – Savāc, lai novērtētu reklāmu efektivitāti un spētu piedāvāt jums labākos darījumus.

Datu vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes mērķis: Uzlabot [sieviesuralijs.eu] vietnes lietošanas pieredzi; Nodrošināt efektīvu klientu atbalstu;

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai savāktu anonīmus datus par to, kā lietotāji mijiedarbojas ar mūsu mājas lapu, palīdzot mums analizēt un uzlabot vietnes veiktspēju, identificēt kļūdas un optimizēt dizainu. Atbilstība normatīvo aktu prasībām.

Mūsu organizācija stingri ievēro jūsu privātumu un personas datu aizsardzību. Bez jūsu skaidras un nepārprotamas piekrišanas mēs nekad neizpaužam, nepārdodam vai nenomājam jūsu personas datus trešajām pusēm jebkādos citos nolūkos, kas nav norādīti mūsu privātuma politikā. Mūsu pieeja datu aizsardzībai ir cieši saskaņota ar spēkā esošajiem likumiem un reglamentējumiem. Gadījumos, kad nepieciešama informācijas atklāšana, mēs to darām tikai atbilstoši likuma prasībām un tikai likumīgi darbojošām valdības vai tiesībaizsardzības iestādēm.

Mēs apņemamies neizmantot jūsu datus trešo pušu reklāmas nolūkiem bez jūsu piekrišanas. Mūsu mērķis ir nodrošināt augstāko datu drošības un privātuma līmeni, vienmēr ievērojot mūsu klientu intereses un tiesības.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi mums tie ir nepieciešami to iegūšanas nolūkos.